DİJİTAL KUMAŞ BASKILARI

GÖKÇE DİJİTAL BASKI – DİJİTAL  KUMAŞ BASKILARI

GÖKÇE DİJİTAL KUMAŞ BASKI MERKEZİ  her türlü kumaşa dijital makinalarımız ıslak baskı yapabilme imkanı sunuyoruz. Ayrıca poleyester kumaşlara TRANSFER BASKI yapabiliyoruz.

Bursa’daki fabrikamızda müşterilerimizin isteklerine göre her türlü kumaşa üst düzey kaliteli dijital makinalarımızla sizlere ıslak ve Transfer baskı konusunda hizmet vermekteyiz..

GÖKÇE DİJİTAL BASKI Öncelikle ipek ağırlıklı kumaşlar dahil İPEK- PAMUK- YÜN- İPEK&PAMUK KARIŞIM- YÜN&İPEK KARIŞIM-VİSCON-MODAL-KETEN- KESİK ELYAF –MAYOLUK KUMAŞ VE POLLEYESTER kumaşlara üst düzey kaliteli ıslak baskı yapıyoruz.

 

 Ürün grubu olarak EŞARP-FULAR-ŞAL-MENDİL-METRAJ-KRAVAT-PAPYON-TABLO  dahil her türlü dijital ıslak  baskıyı en üst düzey yapabilme kapasitesine  sahibiz..

Dijital baskı makinalarımızda çift bant 200 cm enindede   makinalarımızın bir tanesinin aylık 80 bin metre ıslak baskı yapabilme kapasitesi vardır.

Fikse yıkama ram gibi ıslak baskıdan sonraki ünitelerde modern makine parkurumuzda el değmeden üst düzey teknoloji ile  en hızlı ve kaliteli  şekilde yapmaktayız, ayrıca baskıaltı PAT işlemleride fabrikamızda yapılmaktadır.

Ürün gruplarımızdan Eşarp-Şal-Fular –Mendil gibi ürünlere kenar dikimi El dikişi veya İtalyan düz makine dikişlerinide fabrikamız bünyesinde konfeksiyon bölümümüzde yapmaktayız. Ayrıca Şal ve Fularlara istenirse püskülde yapmaktayız..

Piyasadaki referanslarımız web sitemizde mevcuttur halen faal olarak çalıştığımız piyasanın en üst düzey firmaları hava yolu şirketleri  ünlü modacılar ünlü sanatçılar ve yurt dışınada olmak üzere her kesimden  müşterilerimiz mevcuttur.

GÖKÇE DİJİTAL KUMAŞ BASKI MERKEZİ olarak en iyi dijital ıslak baskıyı yapabilme  olarak iddalıyız, sizlerde istediğiniz ürün gruplarında en kısa sürede 2 veya 3 günde bazen 1 günde  numune baskılar verebiliriz.

Üretim için en kısa  ve en hızlı şekilde kaliteli baskıları verebilme kapasitemiz mevcuttur, arayın her türlü bilgiyi  fiyat termin kumaş bilgisi dahil verelim.

DİJİTAL KUMAŞ BASKI MERKEZİNDE   Kullandığmız baskı boyaları yurtdışı menşeeli olup  makinaları aldığımız  dünyanın en üst  düzey firmasından  garantili ve her boyanın çipli ve insan sağlığına zararlı olmayan baskı boyalari kullanılmakta olup  garanti sertifakalarımız mevcuttur.

Fabrikamızda  fikse yıkama  ram gibi işlemler en üst düzey ve  kaliteli yeni makina parkurumuzda hızlı ve temiz şekilde yapılmaktadır.

Ürün gruplarında kenar dikim işlemleri olan ürünleride fabrikamız bünyesinde bulunan konfeksiyon bölümünde yapmaktayız, ayrıca  istenen ürünlere püskül yapabilmekteyiz..

Fabrikamız bünyesinde her türlü kumaşa METRAJ baskı  işlerinize cevap verebilecek  her türlü  donanıma sahibiz  200 cm enine kadar çift bant baskı yapabilme kapasitemiz ve sonraki FİKSE –YIKAMA-RAM ve KENAR DİKİŞİ gibi  önemli  işlemleride yeni ve hızlı  çalışan makine parkurumuzda temiz ve sizlerin istediği renk ve varyantta ürünler verebilmekteyiz..

Ayrıca KRAVAT-MENDİL  ve PAPYON  ihtiyaçlarınızda İpek veya POLLEYESTER  kumaşlara baskı ve dikim dahil bitmiş olarak teslim ediyoruz ayrıca bitmiş olarak  dokuma polleyester  KRAVAT MENDİL ve PAPYON siparişlerinizede cevap verebiliyoruz.

NOT: fabrikamız yasa gereği her türlü ürüne irsaliye ve fatura kesme zorunluluğu vardır, KDV oranı üretim olduğundan % 8 dir..!!!

Fabrikamız BURSA KESTEL de olup İstanbulda magazımız mecvuttur.