Kravat Fiyatları Ne Kadar?

kravat, kravat modelleri, kravat çeşitleri, kravat fiyatları, kravat kombinleri, kravat markaları, kravat satın al, kravat sipariş ver, kravat desenleri, kravat renkleri, kravat kombinleri
kravat, kravat modelleri, kravat çeşitleri, kravat fiyatları, kravat kombinleri, kravat markaları, kravat satın al, kravat sipariş ver, kravat desenleri, kravat renkleri, kravat kombinleri

Kravat Fiyatları Ne Kadar? sorusuna aradığınız cevaplar için doğru adrestesiniz. www.gokcekravat.com sitemizden de görebileceğiniz gibi uygun fiyatlı tek kravatlar, mendilli kravatlar, kravat – mendil – kravat iğnesi – yaka çiçeği olarak kravat setleri gibi ürünlerimizi sitemizden 7/24 online olarak satın alabilirsiniz.

Kravat fiyatları 20 tl ‘den başlamaktadır. Sitemizde pek çok ürün ücretsiz kargo ile sizlere ulaştırılmaktadır.

Kravat satın almak isterseniz sitemiz üzerinde bulunan sanal pos ile kredi kartı ile satın alım yapabileceğiniz gibi dilerseniz de banka havale – eft imkanı ile de kravat satın alabilirsiniz.

Kravat fiyatları 20 tl, 25 tl, 30 tl, 35 tl, 40 tl olarak değişik şekilde fiyatlandırılmıştır.

Bu fiyatlarda polyester mi olduğu, polyester ise dokumamı yoksa örgü mü olduğu veya ipek mi olduğu konuları kadar, desen zorlukları, renk çoklukları, logolu kravat olması gibi hususlarda önemli etkenlerdir.

Bir önceki yazımız olan Toptan Kravat Satışı başlıklı makalemizde kravat imalatçısı, kravat toptan satış ve kravat üreticisi hakkında bilgiler verilmektedir.

gokcekravat hakkında 11 makale
Gökçe Kravat, 25 yılı aşkın bir zamandır Kravat imalatı yapmaktadır. Pek çok markaya kravat üretmekte ve kendi Brianze markası ile de ihracat yapmaktadır. Polyester ve İpek kravat çeşitlerinde, örme kravat, dokuma kravat, baskılı kravat, logolu kravat, toptan kravat, dar kesim kravat, klasik geniş kesim kravat, desenli kravat, düz kravat, kravat setleri, kravat mendil setleri, saten kravatlar gibi kravat çeşitleri üretmekteyiz.